biuro@griltex.pl Facebook LinkedIn

Firma skupia i rozwija swoją aktywność w trzech działach.
Działy te obejmują:

PRODUKCJA

Produkcję i dystrybucję folii izolacyjnych (oferta z tego zakresu to przede wszystkim folie przeciwwilgociowe wytłaczane z HDPE oraz folie izolacyjne i ochronne – polietylenowe i polipropylenowe).

KONFEKCJA

Konfekcję, produkcję oraz dystrybucję geosyntetyków używanych przede wszystkim w budowlach inżynieryjnych, drogownictwie oraz hydrotechnice.

Oferta obejmuje geowłókniny separacyjno – filtracyjne i stabilizacyjne: TYPAR, PLANTEX, NAPTEX, geoNETEX, agrowłókniny do ściółkowania oraz antykorzeniowe blokady PLANTEX, geokompozyty drenażowe GXP-DREN oraz B1000 i B2000, geomembrany PVC i HDPE oraz geosiatki, geokraty i maty antyerozyjne na skarpy.

USZCZELNIENIA

Uszczelnienia i izolacje różnego rodzaju obiektów inżynierskich (oferta obejmuje zgrzewanie folii PCV oraz HDPE pod dowolny wymiar).

Pracownicy GRILTEX POLSKA Sp. z o.o. Działu Uszczelnień przeszli szkolenie na budowach we Francji, co pozwala im szybko i sprawnie przenosić zebrane doświadczenie na rynek Polski.

Potwierdzeniem tego jest 10-letnia gwarancja udzielana na przeprowadzane prace.

Sprawdź stronę uszczelnień

Gdzie nas znajdziesz?

Corocznie firma jest wystawcą na specjalistycznych targach budowlanych BUDMA, POLEKO, BATIMAT, BAU, CESTE.

Działalność doradcza, dystrybucyjna i usługowa Griltex Polska są pod nadzorem udokumentowanego systemu zarządzania jakością, spełniającego wymagania ISO 9001:2000. Certyfikat Bureau Veritas Quality International nr 8000273. Eksportujemy do: Azerbejdżanu, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Litwy, Łotwy i Słowacji.

Współpraca z doświadczoną i elastyczną firmą, taką jak GRILTEX POLSKA Sp. z o.o. gwarantuje klientom (zarówno firmom handlowym, wykonawczym, jak i klientom indywidualnym), wysokiej jakości obsługę oraz sprawność realizacji zamówień i wykonania powierzonych zadań.

Nagrody i wyróżnienia

Największym obecnie wyzwaniem, a zarazem szansą rynkową, jest kompleksowa oferta produktów i usług, dopasowana do potrzeb klienta. W GRILTEX nieustannie tworzymy nowe rozwiązania /produkty i usługi/  najwyższej jakości, zarówno dla budownictwa kubaturowego jak i  szeroko pojętego sektora infrastruktury.

Maciej Łuczak
Dyrektor Handlowy / Wiceprezes Zarządu

Współtworzenie profesjonalnego zespół doradców o bardzo wysokim poziomie wiedzy technicznej w zakresie geosyntetyków to cel ,który podczas mojej pracy w Griltex postawiłem jako nadrzędny. Umożliwia on wsparcie klientów w realizacji najbardziej nietypowych zleceń z użyciem geosyntetyków.

Iwo Wituła
Dyrektor Handlowy

W Griltex budujemy zrównoważoną przyszłość biorąc odpowiedzialność za sprzedawane produkty. Każdy wyrób schodzący z linii produkcyjnej spełnia rygorystyczne wymogi zarówno jakościowe jak i wymagania pro środowiskowe.

Anna Puchyła-Rau
Wiceprezes Zarządu

Przemysł 4.0 to nowoczesne rozwiązania, które wspierają procesy inteligentnej produkcji. W Griltex wierzymy, że cyfrowe wdrożenia, transformacyjna gotowość oraz elastyczność dają nam przewagę konkurencyjną, zdolność do ciągłego rozwoju i wytwarzania najlepszych produktów dostępnych na rynku.

Marcin Kujawiński
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego

Griltex Polska jest autoryzowanym dystrybutorem DuPont

Są to m.in.: geowłókniny TYPAR i Plantex oraz folia Tyvek . Dystrybuujemy również materiały wielu innych producentów folii i geosyntetyków. Na przestrzeni lat firma powiększyła kilkukrotnie zarówno wielkość sprzedaży jak i jej wartość.

Zaufali nam